08.05.2015
BA “Turība” un Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji viesojas Valkā

Vakar Valkā viesojās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis, un biznesa augstskolas “Turība” valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Vizītes mērķis bija iepazīties ar dvīņu pilsētām – Valku un Valgu, kā arī pētīt kopīgas sadarbības iespējas.

Valkas novada domē A.Rostovskis un A.Baumanis tikās ar Valkas novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli. Pilsētas viesi apmeklēja vairākus uzņēmumus un apskatīja pilsētu infrastruktūru ar mērķi izpētīt BA “Turība” iespējas iesaistīties Starptautiska studiju centra programmā. Savukārt uzņēmumu apmeklējuma mērķis bija veicināt Rūpniecības un tirdzniecības kameras doto iespēju izmantošanu jaunu eksporta tirgu meklēšanā, kā arī partneru meklēšanā Latvijā.

“Protams, pēc pirmās vizītes ir daudz faktu un materiālu, kuri viesiem padziļināti ir jāpēta”, komentē V.A.Krauklis. “Jāsaprot, vai mūsu idejas ir samērojamas ar BA “Turība” un Tirdzniecības un rūpniecības kameras mērķiem un plāniem.  Taču esmu pārliecināts, ka nākotnē noteikti sadarbosimies un mūsu uzņēmēji vairāk izmantos sniegtās iespējas un šī tikšanās galu galā dos pozitīvu rezultātu”.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.