11.06.2012
Darba sludinājums

SIA „Starjobs” var palīdzēt Jums iekļauties darba tirgū, piedāvājot bezmaksas pakalpojumus un piedāvājot darbu pie mūsu klienta:

KŪDRAS IEGUVES PALĪGSTRĀDNIEKS/-CE

Galvenie darba pienākumi:
    Produkcijas kraušana, šķirošana, pakošana

Prasības kandidātam:
    fiziskā izturība, spēja veikli un ātri strādāt;
    precizitāte un kārtība darba izpildē;
    spēja laikā un pēc norādījumiem veikt uzdoto uzdevumu;
    pozitīva attieksme;
    spēja strādāt komandā;
    gatavība strādāt maiņu darbu.

Mēs piedāvājam:
    sociālās garantijas;
    sezonas darbs
    darbs purvā, atklātā teritorijā

Darba vieta:
Valkas novads, Vijciems, „Taures” purvs.
Pieteikties pa telefonu 29606371 (Larisa) vai  e-pastu cv[uz]starjobs[punkts]lv, norādot amatu „kūdras ieguves palīgstrādnieks/-ce”

Nodrošinām bezmaksas transportu no VALKAS, SMILTENES, VALMIERAS, KOCĒNIEM, SEDAS, STRENČIEM!

Trešdien, 13.jūnijā plkst.10:00 projektu vadītāja Larisa Kārkliņa būs Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiālē, Raiņa ielā 16. Visi interesenti aicināti ierasties, līdzi ņemot pasi, nodokļu grāmatiņu un konta numuru bankā.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.