17.02.2022
Iedzīvotājiem pieejams jauns maršruts Valka–Sēļi–Lugaži–Valka

Atgādinām, ka no 14. februāra iedzīvotājiem pieejams jauns autobusa maršruts Nr.5379 Valka–Sēļi–Lugaži–Valka. Maršrutā ir divi reisi: autobuss no Valkas autoostas izbrauc pirmdienās, otrdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 8.10 un 15.40.

 

Jaunais autobusa maršruts izveidots, lai Sēļu un Lugažu ciema iedzīvotājiem būtu iespēja nokļūt Valkā un pēc tam – atpakaļ mājās. Tas izdevies Valkas novada pašvaldībai vairākkārt aktualizējot maršruta nepieciešamību gan ar Autotransporta direkciju, gan sabiedriskajos medijos.

 

Jaunais maršruts izveidots uz eksperimenta laiku – četriem mēnešiem.  Trīs mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimenta rezultātus, tiks lemts par izmaiņu turpmāku saglabāšanu, tāpēc aicinām iedzīvotājus aktīvi izmantot jaunizveidoto pieejamo pakalpojumu.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.