27.04.2012
Iznākusi jaunā pilsētas informācijas grāmata – Zaļās Lapas/Valka.lv

Uzņēmums „Latvijas Tālrunis” un zīmols Zaļās lapas/Valka24.lv, sadarbībā ar Valkas novada domi, ir sagatavojis jauno informatīvo izdevumu reģiona iedzīvotājam – kā privātpersonām, tā uzņēmējiem. Grāmatas varēs saņemt sestdien, 28.aprīlī veikalā TOP (Valkā, Rīgas ielā 17).

Grāmatas saturs šogad papildināts ar visiem reģiona iedzīvotājiem noderīgu informāciju ikdienas vajadzībām:
•    noderīga informācija – kā rīkoties nelaimes gadījumā, kur vērsties pēc palīdzības dažādu jautājumu risināšanai un savu tiesību aizstāvībai;
•    informācija par iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu Valsts ieņēmumu dienestā;
•    personas apliecības jeb ID kartes saņemšanas kārtība;
•    apkopots arī gada svarīgāko novada notikumu kalendārs, kas tapis sadarbībā ar Valkas novada domi un portāla www.valka24.lv redakciju.

Grāmatā un portālā esam aicinājuši izteikties vietējos uzņēmējus, raksturojot sava uzņēmuma sasniegumus un biznesa vides attīstību novadā. Tam pievienota informācija no oficiālajiem biznesa aktivitātes monitoringa avotiem.

Pilsētas informācijas grāmatu bez maksas izplatīsim uzņēmumiem un iedzīvotājiem. Šis ir vienīgais izdevums Latvijā, kas nodrošina aktuālas un ik gadu atjaunotas informācijas bezmaksas izplatīšanu.

Mūsu mērķis – sniegt iedzīvotājiem pēc iespējas plašāku informāciju par novadu, tā uzņēmumiem un svarīgākajiem notikumiem.

Jautājiet pēc grāmatas vietējā Latvijas Pasta nodaļā!

Valdis Vikmanis, Valka24.lv portāla galvenais redaktors

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.