11.12.2014
Jaunumi Valkas tūrisma informācijas birojā

Gatavojoties ziemas saulgriežiem, sadarbībā ar Valkas mākslas skolu izveidotas jaukas piespraudes Ziemassvētku egļu formā. Piespraudes ne tikai izrotās pieaugušo un bērnu virsdrēbes un somas, bet arī palīdzēs būt saredzamam ziemas tumšajos vakaros, jo eglītēs ir iestrādāta atstarojošā lente. Iegādājoties piespraudi, Jūs saņemsiet pārsteigumu – bērnu rokām gatavotu zīli, kurā paslēpies jauks novēlējums svētku laikam. Šī varētu būt sirsnīga dāvana Ziemassvētkos. Nāciet uz Valkas Tūrisma informācijas biroju pēc Valkā tapušā Ziemassvētku apsveikuma!

Sadarbībā ar karšu izdevniecību „Jāņa Sēta” ir izveidots Valkas/Valgas informatīvais stends. To uzstādīja nokalpojušā stenda vietā uz Rīgas ielas, un tas būs redzams katram, kurš iebrauks Valkā.

Laika gaitā plānots nomainīt visus informatīvos stendus un kartes pie pilsētas robežas, lai tūristiem un pilsētas viesiem būtu pieejama aktuāla informācija par naktsmītnēm, ēdināšanas iespējām, kā arī apskates objektiem dvīņu robežpilsētās Valkā/Valgā.

Valkas Tūrisma birojs, gatavojoties ziemai, ir parūpējies arī par suvenīriem ar ziemas tematiku. Piedāvājumā - sveces ar Valkas pilsētu un Valkas novadu raksturojošiem attēliem, magnēti ar sniegoto Valkas-Lugažu baznīcu, ziepes ar kanēļa smaržu, pastkartes ar ziemas skatiem u.c.

Iespējams, starp suvenīriem atradīsiet kādu jauku dāvanu radiem un draugiem Ziemassvētkos.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.