26.11.2018
Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība "Ziemeļvidzeme" ir reģistrēta uzņēmumu reģistrā

Beidzot ir saņemta ziņa no uzņēmumu reģistra, ka kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība "Ziemeļvidzeme" ir reģistrēta uzņēmumu reģistrā. Tas nozīmē, ka drīzumā varēs sākties praktiskā darbība.

 

Valdes locekļu sastāvā iekļauti – Valda Empele, Ilze Grandava un Ināra Lazdiņa. Lēmums stājas spēkā ar 2018. gada 12. novembri.

 

“Beidzot ir noslēdzies ļoti ilgais posms no dibināšanas sapulces līdz kooperatīvas sabiedrības reģistrācijai. Kad dibinājām šo sabiedrību nekad nedomājām, ka valstī esošās prasības un birokrātija būs tik sarežģīta un prasīs tik ilgu laiku. Bet tagad, protams, tiks sperts nākamais solis un krājaizdevumu sabiedrība sāks savu darbu, un tai ir vairāki uzdevumi. Pirmām kārtām jāpiesaista vairāk līdzekļi, lai varētu izsniegt kredītus, jo esošais statūtkapitāls ir ļoti niecīgs (4615.00 EUR) un jāizveido efektīva sistēma kā izvērtēt kredītu pieteikumus. Protams par to mēs ziņosim vēlāk, bet katrā ziņā tā ir ļoti priecīga vēsts, jo tieši krājaizdevumu sabiedrība ir tā kas perspektīvā būtiski ietekmēs ekonomisko attīstību Valkas novadā,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.