05.04.2013
Lielā Talka pārcelta uz 27.aprīli

Ņemot vērā pavasarim netipiski vēsos laika apstākļus un biezo sniega kārtu, Lielā Talka pārcelta uz 27.aprīli, tādējādi gatavošanos talkai pagarinot par nedēļu un ļaujot dabai ilgāk atmosties no ieilgušās ziemas.

Lēmums pārcelt Lielās Talkas norises laiku pieņemts ņemot vērā iedzīvotāju un Lielās Talkas pašvaldību koordinatoru pastiprinātās bažas par netipiski vēsajiem laika apstākļiem un pārdomām, vai aprīļa vidū esošā sniega kārta būs nokususi un būs iespējams realizēt plānotās aktivitātes. Arī Valsts prezidents un Lielās Talkas patrons Andris Bērziņš atbalsta šīs izmaiņas un 27.aprīlī piedalīsies Lielajā Talkā.

Vita Jaunzeme, Lielās Talkas darba grupas vadītāja: „Pieņemt šādu lēmumu nebija viegli, taču, tas ir vienīgais loģiskais risinājums, lai talkošana izdotos patiešām visā Latvijā.  Ņemot vērā, ka pavasaris šogad ir aizkavējies, vispareizāk ir talku pārcelt. Mēs tiešā veidā esam atkarīgi no dabas un nespējam paredzēt, kādus pavērsienus tā mums sagādās. Un tā kā šī ir visas Latvijas talka un vēlamies tajā iesaistīt pēc iespējas vairāk talcinieku, ceram, ka līdz 27.aprīlim sniegs būs nokusis ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā un Alūksnē.”

Datuma maiņa būtiskas korekcijas Lielās Talkas norisē neievieš, vienīgi talciniekiem ir par nedēļu vairāk laika, lai sagādātu cimdus un izvēlētos sev tīkamāko talkošanas vietu.

Talkot aicina Lielās Talkas uzticīgais draugs – Rīgas Brīvostas pārvalde.

Talku atbalsta arī VARAM, RIMI, DHL Latvija, LASUA, L&T, Pēdas LV, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas valsts prezidenta kanceleja, Kur tu esi, Latvijas ainavu arhitektūras biedrība, Dabas aizsardzības pārvalde, Jauno arhitektu kustība, Tīriem mežiem, Latvijas Valsts meži, Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija, Rīga 2014, Tēja SAGA

Informatīvie atbalstītāji: LNT, Latvijas Radio 2, JCDecaux, Apollo.lv, 1188, Latvijas Avīze, Rīgas Vilņi, LETA.

Tiekamies Lielajā Talkā!  

Anna Blaua,
Lielās talkas mediju koordinatore Baltijas komunikāciju centrs Tālrunis: 67286018, mob.tālr.: +371 26433144, E-pasts: prese[uz]talkas[punkts]lv www.talkas.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.