02.12.2013
Maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērni dosies ekskursijās

Biedrība „Atbalsts Valkai” projekta „Valkas novada attālo teritoriju bērnu un jauniešu sociālās atstumtības mazināšana” ietvaros šā gada 21. un 28.decembrī organizē ekskursijas uz Rīgu.

Šoreiz aktivitātē varēs piedalīties 60 Valkas novada maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērni vecumā no 7-12 gadiem. Ekskursijas dalībniekus palīdz apzināt Valkas novada sociālā dienesta darbinieces, kuras pārzina ģimeņu ar bērniem situāciju Valkas novada pagastos.

21.decembrī ekskursijā piedalīsies 10-12 gadus veci bērni. Viņi apmeklēs kinoteātri, kur skatīsies filmu. Vēlāk pēcpusdienā visi dosies uz Rīgas zoodārzu, kur izbaudīs „Nakts ekskursiju” gida pavadībā. 28.decembrī ekskursijā brauks 7-9 gadus veci bērni. Viņi noskatīsies leļļu teātra izrādi „Sniega karaliene” un pēcpusdienā tāpat dosies uz Rīgas zoodārzu baudīt „Nakts ekskursiju”.

Bērnu vecākiem par bērnu dalību ekskursijās nav jāmaksā. Transports, pusdienas un launags, kā arī ieejas biļetes tiek segtas no projekta līdzekļiem.

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Programmu "NVO fonds" finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts

 

Programmu "NVO fonds" apsaimnieko Sabiedrības integrācijas fonds. Papildus informācija: Projekta vadītāja Ilze Krastiņa, 28378835, krastinailze[uz]gmail[punkts]com

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.