27.12.2022
Neatkarīgo ekspertu grupas atjaunošana par Eiropas Vietējo pašvaldību hartu – pieteikšanās aicinājums

Neatkarīgo ekspertu grupa par Eiropas Vietējo pašvaldību hartu apvieno ekspertus no 46 Eiropas Padomes dalībvalstīm, kas sniedz zinātnisku un ekspertu palīdzību Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresam saistībā ar tā pamatuzdevumu - demokrātijas stiprināšana vietējā un reģionālā līmenī.

 

Ņemot vērā Neatkarīgo ekspertu grupas atjaunošanu 2023. gadā, aicinām darbā akadēmiķus, pētniekus un speciālistus - vēlams tiesību vai politikas zinātnes jomā, kuriem ir iedibināta reputācija vietējās un reģionālās pašpārvaldes un demokrātijas jomā. Papildus profesionālajām tehniskajām zināšanām, ziņojumu sagatavošanai par vietējās un reģionālās demokrātijas situāciju Eiropas Padomes dalībvalstīs un Kongresa politiski prioritārajiem jautājumiem, grupas biedriem ir jābūt izcilām angļu un/vai franču valodas zināšanām. Viņi pilda savas funkcijas individuāli, rīkojoties neatkarīgi, objektīvi un bez jebkādiem norādījumiem.

 

Zemāk pievienota uzaicinājuma informācijas lapa ar saiti uz pārskatītajiem Neatkarīgo ekspertu grupas statūtiem, kur var atrast sīkāku informāciju par kritērijiem un nosacījumiem dalībai grupā un atlases procedūru.

 

2023 GIE Call for candidates (angļu val.)

2023 GIE Call for candidates (franču val.)

 

 

Aicinām šajā uzaicinājumā pieteikties ieinteresētos kandidātus vēlākais līdz 2023. gada 31. janvārim nosūtīt savu dzīves gājumu un pavadvēstuli angļu vai franču valodā ES Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa sekretariātam (martine.roudolff@coe.int).

 

Informāciju sagatavoja:

ES Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa

Vietējo un reģionālo vēlēšanu novērošanas nodaļa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.