08.03.2023
No 13. marta Valkas pašvaldība pāriet uz mūsdienīgu mājaslapu

Pirmdien, 13. martā, Valkas novads pievienosies Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotajai platformai (TVP).

 

Ņemot vērā, ka līdzšinējā www.valka.lv tīmekļa vietne ir būtiski novecojusi, pāreja uz jaunu mājaslapu veicinās publiski radītās informācijas piekļūstamību visām sabiedrības grupām, nodrošinot ērtu vietnes lietošanu no dažādām ierīcēm un pieejamību cilvēkiem ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

 

Jaunajā mājaslapā jebkuram apmeklētājam būs pieejamas iespējas mainīt burtu lielumu un krāsu kontrastus. Tāpat jaunā platforma automātiski nodrošinās publicēto aktualitāšu konvertēšanu audioformātā, padarot informāciju pieejamāku cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

 

Tīmekļvietņu vienoto platformu jau izmanto jau vairāk kā 100 Latvijas pašvaldības un valsts iestādes. Ja ikdienā lietotājs jau pieradis izmantot kādu no esošajām TVP vietnēm, būs daudz vieglāk orientēties arī Valkas mājaslapā, jo vide un funkcionalitāte būs atpazīstama.

 

Informējam, ka pārejas laikā, 13. martā, iespējami īslaicīgi vietnes darbības traucējumi. Aicinām neuztraukties, ja dažbrīd tiekat novirzīt vēl uz vecās mājaslapas vidi, jo nepieciešams laiks, lai visi serveri atjauninātu adresi uz jauno lapu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.