04.12.2019
Notikusi diskusija par Valkas novada tūrisma jomu

3. decembrī Valkas novada domes sēžu zālē notika diskusija par situāciju tūrisma jomā Valkas novadā. Uz diskusiju bija aicināti Valkas novada tūrisma uzņēmēji, gidi, kā arī jebkurš interesents.

 

Diskusijas ievaddaļā Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis informēja dalībniekus par pašreizējo situāciju tūrisma jomā Valkas novadā un izklāstīja pašvaldības redzējumu par tās tālāko attīstību. Priekšsēdētājs aicināja uzņēmējus aktīvāk padomāt par pozitīva tēla radīšanu un tūrisma produktu piedāvājuma paplašināšanu, lai vairāk piesaistītu jaunas klientu grupas.

 

Balstoties uz tūrismu gadatirgos novērotajām tendencēm, Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja vadītāja Diāna Aņina aicināja uzņēmējus aktīvāk reklamēt savu biznesu izmantojot tipogrāfiski iespiestus bukletus vairākās valodās, jo fiziskā veidā pieejama informācija ir atmiņā paliekošāka liela mēroga tūrisma gadatirgos, kuros pārstāvēti liels skaits reģionu.

 

Diskusijas otrajā daļā, jebkuram dalībniekiem bija iespēja ne tikai izteikt savu viedokli un ierosinājumus, bet arī uzdot konkrētus jautājumus pašvaldības pārstāvjiem. Atsevišķi uzņēmēji izteica vēlmi ciešāk sadarboties ar citiem savas nozares pārstāvjiem un atzina, ka katram biznesam nepieciešams atrast savu nišu jeb "odziņu", kas vairāk piesaistītu tūristus neatkarīgi no ģeogrāfiskās situācijas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.