15.10.2021
Aicinām iesniegt ierosinājumus apbalvošanai ar Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstiem

Valkas novada pašvaldība aicina juridiskas personas, valsts un pašvaldības iestādes, sabiedriskas organizācijas un to apvienības, kā arī fiziskas personas iesniegt ierosinājumus apbalvošanai ar Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstiem. Tie tiks pasniegti Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas valsts svētkos.

 

Saskaņā ar Nolikumu, Atzinības rakstus var piešķirt gan fiziskām, gan juridiskām personām par nozīmīgiem sasniegumiem tautsaimniecības, izglītības, veselības aprūpes, kultūras, sporta, nevalstisko organizāciju un pašvaldības darba jomās, kā arī par ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā.

 

Ierosinājumā par izvirzīto kandidātu sniedzamas šādas ziņas:

  • par fizisko personu – vārds, uzvārds, dzīves un darba vieta vai nodarbošanās;
  • par juridisko personu – pilns kolektīva nosaukums un vadītājs, adrese;
  • raksturojums vai dzīves apraksts par apbalvojamo un viņa nopelniem Valkas novadā vai sadarbībā ar Valkas novadu;
  • motivācija apbalvojuma piešķiršanai.

 

Ierosinājumu paraksta juridiskas personas paraksta tiesīga persona, norādot organizācijas nosaukumu, adresi un tālruņa numuru. Ja ierosinājumu iesniedz fiziska persona, tad nepieciešams norādīt savu vārdu, uzvārdu, nodarbošanos un adresi.

 

Motivētos iesniegumus apbalvojumu piešķiršanai var iesniegt sūtot e-pastu uz adresi novads@valka.lv vai atstājot iesniegumu Valkas novada pašvaldības ēkas (Beverīnas iela 3, Valkā) pastkastītē līdz 20. oktobra darba dienas beigām.

 

Atgadinām, ka Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstam nevar tikt nominēta persona, kas šo apbalvojumu jau ieguvusi iepriekš.

 

Iepriekšējo gadu domes atzinību ieguvējus un goda pilsoņus iespējams redzēt sadaļā "Novada atzinības raksti".

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.