04.10.2021
Bureau Veritas auditori atzinīgi novērtē ZAAO attīstību

29.septembrī SIA ZAAO (ZAAO) notika ikgadējais integrētās vadības sistēmas ārējais uzraudzības audits. Tā laikā secināts, ka ZAAO ieviestā un uzturētā integrētā vadības sistēma atbilst starptautiskajiem standartiem LVS EN ISO 9001:2015 un LVS EN ISO 14001:2015, kas apliecina kvalitatīvu un vides prasībām atbilstošu uzņēmuma darbību.

 

Pozitīvi tika novērtēta uzņēmuma nepārtrauktā attīstība un nākotnes projektu vīzija, tika uzteikta sabiedrības iesaiste un izglītošana zaļās domāšanas virzienā, kas sekmē uzņēmuma mērķu sasniegšanu. Atzinīgi novērtēta darbinieku vispārējā kompetence un zināšanas par procesiem, kā arī vadības sistēmas digitālā vide.

 

Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova:  “Esam atvērti izmaiņām un nepārtraukti uzlabojam savu vadības sistēmu ikdienā ērtākai un praktiskākai lietošanai mūsu darbiniekiem, minimizējot papīra dokumentu apriti, kas ļauj arī taupīt papīra resursus.”

 

Uzziņai: ZAAO bija pirmā atkritumu apsaimniekošanas komercsabiedrība Latvijā, kuras darbībā jau 2002.gadā tika izveidota, ieviesta un joprojām tiek uzturēta integrētās vadības sistēma atbilstoša starptautiskajiem kvalitātes un vides pārvaldības standartiem. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.