02.03.2023
No 7. līdz 11. jūnijam atzīmēsim Valkas – Valgas 439. dzimšanas dienu

Šodien,  2. martā, Valkā norisinājās ikmēneša Valkas novada un Valgas pašvaldību vadības un speciālistu sanāksme, lai kopīgi sāktu plānot šī gada pilsētas svētku aktivitātes un pasākumus.

 

Dvīņu pilsētu Valkas – Valgas festivāls jeb pilsētu svētki šogad norisināsies no 7. līdz 11. jūnijam.

 

Svētki sāksies trešdien, 7. jūnijā, ar tradicionālo dvīņu pilsētu mākslinieku darbu kopējās izstādes atklāšanu, kam sekos koncerts Valgā. Ceturtdien, 8. jūnijā, svētku priekus baudīs mūsu pilsētu jaunākie iedzīvotāji Valkas un Valgas bērnudārzu audzēkņu pasākumā. Savukārt, plkst. 18.00 Valkā notiks mēru pieņemšana.

 

Šogad turpināsim arī iedibināto tradīciju - kopīgo svētku parādi. Šogad tā nenotiks svētdienā, kā iepriekšējos gados, bet piektdienas, 9. jūnija, vakarpusē. Gājienu noslēgsim Putraskalnā pie Pedeles, kur plkst. 23.00 būs iespēja vērot iespaidīgu Multimediju strūklaku šovu.

 

Sestdienā, 10. jūnijā pa dienu būs iespējas iepirkties svētku tirdziņā Valgā, savukārt plkst. 22.00 aicinām visus uz Valkas brīvdabas estrādi, kur notiks horeogrāfa Jāņa Purviņa veidotā dejas izrādi “Vilkaču mantiniece”. Svētku lustes turpināsies naktī no sestdienas uz svētdienu, kopīgā diskotēkā Valkas – Valgas centrā.  Pilsētas svētku noslēguma dienā, 11. jūnijā plānots aizraujošs autosprinta rallijs Valkas – Valgas pilsētā.

 

Par šiem un citiem pasākumiem ar precīziem laikiem un norises vietām informācija sekos tuvākajā laikā, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālākajiem jaunumiem par gaidāmajiem pasākumiem Valkas pašvaldības mājaslapā www.valka.lv un soc. tīklu kontos.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.