12.06.2019
Ar svinīgo pasākumu “Atvērto durvju mirklis” atklāts Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas internāts

 

2019. gada 4. jūnijā ar Valkas novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa svinīgo uzrunu tika atklāts Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas internāts. Atklāšanas brīdi klātienē vēroja gan būvniecībā un projektēšanā iesaistītie, gan novada domes speciālisti un skolas personāls, gan pilsētas iedzīvotāji. Internātā izveidots 51 dzīvojamais numurs, plaša virtuve ar ēdamzonu, mācību telpa u.c. telpas, kā rezultātā ir iespēja izmitināt 94 bērnus.

 

Atgādināsim, ka, lai veicinātu skolēnu skaitu Valkas novadā, tika nolemts izbūvēt modernu, mūsdienu prasībām atbilstošu internātu Domes bulvārī 3, kura mērķa grupa būtu 1.-12. klašu skolēni. 2018. gada 23. janvārī Valkas novada dome noslēdza līgumu ar SIA “Woltec” par būvdarbiem projektā “Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā”, kas paredzēja internāta pārbūvi. Darbi pie internāta būvniecības tika pabeigti 2019. gada 22. janvārī, kam sekoja internāta labiekārtošanas darbi un mēbeļu iegāde.

 

Internāta būvniecības kopējās izmaksas ir 1 323 562,25 eiro (bez PVN). Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums no kopējām izmaksām internātam ir 40%, pārējo līdzfinansē Valkas novada dome.

 

Jautājumu gadījumu sazināties ar Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes pārvaldes nodaļas vadītāju Rolandu Rastaku (25779961) vai Attīstības un plānošanas nodaļas, attīstības un projektu daļas projektu vadītāju Kristīni Juhņeviču (26128051).

 

 

Informāciju sagatavoja:

Attīstības un plānošanas nodaļas

Attīstības un projektu daļas

Projektu vadītāja

Kristīne Juhņeviča

„Atvērto durvju” mirklis VJCĢ jaunajā dienesta viesnīcā (I.Leitis)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.