14.01.2019
Drīzumā tiks pabeigti būvdarbi Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas internātā

 

 

2018. gada 23. janvārī Valkas novada dome noslēdza līgumu ar SIA “Woltec” par būvdarbiem projektā “Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā”, kas paredz internāta pārbūvi. Lai veicinātu skolēnu skaitu Valkas novadā, tiks izbūvēts moderns, mūsdienu prasībām atbilstošs internāts Domes bulvārī 3. Paredzētā mērķa grupa ir 1.-12. klašu skolēni.

 

Pirms ziemas iestāšanās tika pabeigti ēkas fasādes atjaunošanas darbi, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbi. Šobrīd intensīvi noris darbi internāta iekštelpās, lai jau pavisam drīz, janvāra beigās, ēka būtu pilnībā pabeigta. Internātā tiks izveidots 51 dzīvojamais numurs, plaša virtuve ar ēdamzonu, mācību telpa u.c. telpas, kā rezultātā būs iespēja izmitināt 94 bērnus. Tuvākajā laikā plānots uzsākt darbus pie internāta iekārtošanas un mēbeļu iegādes.

 

Internāta būvniecības kopējās izmaksas ir 1 323 562,25 eiro (bez PVN). Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums no kopējām izmaksām internātam ir 40%, pārējo līdzfinansē Valkas novada dome.

 

Jautājumu gadījumu sazināties ar Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes pārvaldes nodaļas vadītāju Rolandu Rastaku (25779961) vai Attīstības un plānošanas nodaļas, attīstības un projektu daļas projektu vadītāju Kristīni Juhņeviču (26128051)

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Attīstības un plānošanas nodaļas

Attīstības un projektu daļas

Projektu vadītāja

Kristīne Juhņeviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.