15.03.2018
Fiziskas aktivitātes sēdoša darba darītājiem Ērģemes pagastā

Ir vispārzināms fakts, ka pietiek vien ar 15-30 minūšu pastiprinātas fiziskas slodzes treniņu, lai uzlabotos cilvēka veselība.

 

Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā”, id.Nr.9.2.4.2./16/I/035, pasākuma “Fiziskas aktivitātes sēdoša darba darītājiem” ietvaros Ērģemes pagasta Ērģemes pamatskolas sporta zālē no 2018.gada 21.marta 1x nedēļā notiks vingrošanas nodarbības! (8 nodarbības)

 

Pirmā nodarbība – trešdien, 21.martā plkst.18:15.

Aicināts ikviens uzlabot stāju, pašsajūtu, veselību un noskaņojumu, apmeklējot vingrošanas nodarbības “Fiziskas aktivitātes sēdoša darba darītājiem”.

 

Nodarbības notiek BEZ MAKSAS!!!

 

Nodarbību garums 40 minūtes.

Nodarbības paredzētas cilvēkiem ar dažādu fizisko sagatavotību.

Nodarbības vadīs Ance Andrējeva – Empele.

Nodarbības sadalītas 2 ciklos:

 

Cikla nosaukums

Apraksts

1. Veselai mugurai (4 nodarbības)

Ciklā paredzēti vingrojumi, kuri orientēti uz korsetes un ķermeņa augšdaļas muskulatūras attīstīšanu un nostiprināšanu (vēdera, muguras, plecu un krūšu muskulatūras). Ciklā tiks izmantoti paklājiņi, hanteles un pretestības gumijas.

2. Koordinācijai un līdzsvaram (4 nodarbības)

Paredzēti vingrinājumi ar vingrošanas bumbu, kuru izpildei nepieciešama līdzsvara izjūta un kuri vērsti uz dziļās muskulatūras nostiprināšanu, ciklā paredzēts arī darbs ar koordināciju (pagriezieni, dažādi vingrinājumu izpildes ātrumi, vingrinājumu simetriska izpilde u.c.).

 

INFORMĀCIJAI – projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā”, id.Nr.9.2.4.2./16/I/035, pasākuma “Fiziskas aktivitātes sēdoša darba darītājiem 2018.gadā” ietvaros plānotas arī vingrošanas nodarbības Kārķu pagastā un Zvārtavas pagastā.

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Zariņa

Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.