19.06.2014
Iepazīst Via Hanseatica tūrisma piedāvājumu

No 16. līdz 20.jūnijam, projekts „Via Hanseatica“ organizēja braucienu žurnālistiem un projekta partneriem, lai iepazītos ar tūrisma maršruta bagātīgo piedāvājumu.

 

Latvija viesus sagaidīja uz Valgas-Valkas robežas. Robežstabu tēlā iejutās Jaunatnes brīvā laika organizators Vilmārs Vesingi un Valkas ģimnāzijas audzēknis Germans Ļebezovs. Vilmārs un Germans maršruta dalībniekiem atraktīvi stāstīja par Valkas – Valgas vēsturi, bet noslēgumā katrs varēja pamieloties ar Rūjienas saldējumu, ko bija sagādājis Vidzemes plānošanas reģions.

 

Pēc tam autobuss devās tālāk uz Vijciema čiekurkalti, kas joprojām darbojas un ir uzskatāma par unikālu šāda veida objektu visā Baltijā.

 

Iepazīšanās brauciens sākās pirmdien, Krievijā, kur tā dalībnieki apmeklēja Roždestveno muižu, kurā senāk dzīvoja slavenais rakstnieks Vladimirs Nabokovs.  Tālāk ceļš vijās caur Igauniju, kur brauciena dalībnieki apmeklēja Kohtlas raktuvju muzeju, Avinurmes amatniecības centru, AHAA Zinātnes centru un citus.

 

Brauciens Jāņu noskaņās noslēgsies ar aktīvo tūrismu Siguldā, vēlāk baudot skaisto ainavu no vagoniņa, slīdot pāri Gaujas senlejai un ar vakariņām restorānā „Kungu Rija“.

Iepazīst Via Hanseatica tūrisma piedāvājumu
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.