21.11.2022
Īstenots projekts par “Bērnu spēļu un volejbola laukumu teritorijas apgaismojuma izbūve”

2022. gada novembrī ir īstenots Valkas novada pašvaldības Lauku atbalsta dienestā (LAD) iesniegtais projekts par “Bērnu spēļu un volejbola laukumu teritorijas apgaismojuma izbūve.

 

Projektu apstiprināšanai ir virzījusi biedrība "Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA"

 

Projekta mērķis ir sabiedrisko aktivitāšu un brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošana Vijciema pagastā, izveidojot apgaismojumu teritorijas labiekārtošanai kā kvalitatīvu dzīves, atpūtas un tūrisma vietu.

 

Vijciema pagastā ir izveidots multifunkcionāls sporta un atpūtas laukums visa vecuma bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Visa darbība koncentrējas pagasta centrā, kur blakus ir skola, hokeja laukums, bērnu laukums, trenažieru laukums, volejbola laukumi un lielās šūpoles un āra lasītava. Izveidojot apgaismojumu, tiks apgaismots volejbola laukums, āra lasītava, trenažieru un bērnu rotaļu laukuma zonas, kā arī šūpoles, radot iespēju pavadīt vairāk laika brīvā dabā arī dienas tumšajā laikā un rudenī, kad ātri satumst. Projekta gaitā tiks izstrādāta tehniskā shēma un izveidots apgaismojums bērnu spēļu un volejbola laukumiem. 

 

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 9424.63 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 8482.17 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada pašvaldība nodrošinās līdzfinansējumu 942,46 EUR apmērā jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Inga Aleksejeva

Projektu vadītāja

Attīstības, projektu un tūrisma nodaļa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.