18.05.2018
J.Cimzes Valkas Mūzikas skola saņēmusi Vidzemes kultūras programmas finansējumu

 

2018.gada 17.maijā Valkas novada dome un Vidzemes plānošanas reģions parakstīja projekta “Rosinoša kultūrvide un profesionālās mūzikas pieejamība kā vienota platforma kvalitatīvas kultūrvides nodrošināšanai Vidzemes reģiona sabiedrībā” finansēšanas līgumu. Projekts tiks īstenots Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2018.gada projektu konkursa ietvaros, saņemto 2000,00 EUR lielu finansējumu.

 

Projekta mērķis ir rosināt kvalitatīvas kultūrvides dinamisku attīstību Latvijas reģionu / Vidzemes reģiona sabiedrībā, veicināt sabiedrības vajadzību pēc kultūrvides kvalitātes un motivēt reģionu skolu jaunatni sasniegumiem izpildītājmākslā.

 

Projekta ietvaros J.Cimzes Valkas Mūzikas skolā notiks klavieru kvarteta “RIX” koncerts, Alfr. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas koklētāju ansambļa un Valmieras, Strenču un J.Cimzes Valkas mūzikas skolu koklētāju ansambļu kopkoncerts, kokļu un vokālā meistarklase, Em. Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts un klavieru, saksofona un flautas meistarklases. Projekta aktivitātes plānots uzsākt 2018.gada rudenī.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Attīstības un projektu daļas vadītāja

Jana Putniņa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.