23.05.2013
Krāsaini sporta laukumi Vijciema un Zvārtavas pagastu pamatskolās

Valkas novada biedrībai „Atrodi laiku sev” ir atbalstīts projekts „Krāsaini sporta laukumi Vijciema un Ozolu pamatskolās ” Sorosa fonda – Latvija iniciatīvas „Pārmaiņu iespēja skolām” 2. kārtas „Skola kā kopienas attīstības resurss” 2. komponentes „Pilsoniskās līdzdalības veicināšana un prasmju attīstīšana” ietvaros. Projekta darbības laiks ir no 2013.gada maija līdz novembrim.

 

Projekta mērķis ir iesaistīt Zvārtavas pagasta un Vijciema pagasta vietējo sabiedrību Ozolu pamatskolas un Vijciema pamatskolas sporta laukumu atjaunošanas darbos, radot drošu un patīkamu vidi sporta aktivitāšu īstenošanai brīvā dabā pagastu iedzīvotājiem un viesiem. Projekta ietvaros plānots atjaunot Ozolu un Vijciema pamatskolu sporta laukumu krāsojumu un Zvārtavas pagasta bērnu rotaļu laukuma nožogojuma sētas stabus, koka šūpoļu atsaites un rotaļu laukuma inventāra krāsojumu.

 

Sakopšanas talkās aicināts piedalīties ikviens Zvārtavas un Vijciema pagastu iedzīvotājs, kā arī citi interesenti!

Plašāka informācija pieejama Ozolu un Vijciema pamatskolās un Valkas novada domē.

 

Projekta budžets ir 498,00 EUR jeb 350,00 LVL. Projektu finansē Atvērtās sabiedrības fondi (Open Society Foundations), un tā ieviešanu atbalsta Sorosa fonds – Latvija. Plašāka informācija par Sorosa fondu – Latvija atbalsta virzieniem pieejama internetā www.sfl.lv.  

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Putniņa

Attīstības un projektu daļas projektu vadītāja

Tālrunis: 64722259, 26414197

E – pasts: jana[punkts]putnina[uz]valka[punkts]lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.