23.12.2020
Līdz 27.decembrim aicinām izspēlēt atraktīvo orientēšanās spēli "walk VVALK"

 

Līdz 27. decembrim Valkā un Valgā (vai tikai vienā pilsētā) ikvienam ir iespēja doties orientēšanās piedzīvojumā svaigā gaisā ar savu mobilo tālruni un no jauna iepazīt dvīņu pilsētas.

 

Interreg Igaunijas-Latvijas programma kopā ar “Tūrists savā pilsētā” ir sagatavojusi un aicina ikvienu interesentu piedalīties aizraujošā spēlē “walk VVALK”, izmantojot Roadgames aplikāciju mobilajā tālrunī.

 

Lai aplūkotu iegultu video, ir jāatļauj sīkdatņu izmantošana
Sīkdatņu politika

 

PAR SPĒLI

1. Lejupielādē  lietotni  “Roadgames”  savā  viedtālrunī  no  “App  Store”  vai “Google Play”.

2. Piereģistrējies.

3. Ieejot  lietotnē,  izvēlies  sadaļu  “Ievadīt  kodu”  un  ievadi  spēles  “walk VVALK” kodu: valkavalga

4. Izveido  komandu  vai  piedalies  vienatnē  (katram  komandas  dalībniekam jābūt reģistrētam lietotnē).

5. Dodies  piedzīvojumā  un  2  stundu  laikā  centieties  iegūt  iespējami  daudz punktu.

6. Pēc  spēles  beigām,  neatkarīgi  no  rezultāta,  dodies  saņemt  pārsteiguma balvu  vai  nu  uz  Valgas  apmeklētāju  centru  vai  “Valga  SELVER”  Igaunijā, vai  arī  uz  Valkas  Tūrisma  un  informācijas  biroju  vai  “Virši  Valka”  Latvijā, uzrādot lietotni ar izspēlētu spēli.

7. Uzvarētāji tiks paziņoti nedēļas laikā pēc spēles noslēguma.

 

Ar spēles noteikumiem sīkāk varat iepazīties: ŠEIT

 

Lai rezultāts būtu pēc iespējas veiksmīgāks un punktu skaits augstāks, jāņem pilnībā uzlādēts mobilais tālrunis ar jau ielādētu Roadgames aplikāciju, jāieliek kabatā uzlādes akumulators, jāiepazīstas ar spēles instrukciju, jāsaģērbj gan sevi, gan pirkstiņus darbam uz ekrāna atbilstoši tā brīža laika apstākļiem, kā arī jānoskaņo pelēkās šūniņas daudzu jo daudzu uzdevumu izpildei. Spēlei atvēlētas 2 stundas.  

 

Piedalīties spēlē var individuāli vai komandās. Katrā komandā drīkst būt 2 vai līdz 5 dalībniekiem, kas ir vienas mājsaimniecības locekļi. Veidojot komandu, jāņem vērā valstī noteiktie epidemioloģiskie drošības nosacījumi. Aicinām ievērot distanci starp citiem spēles dalībniekiem un izvairīties no pulcēšanās. Spēli var spēlēt arī tikai vienā no pilsētām.

 

5 veiksmīgākās komandas un 5 individuālie spēlētāji ar visaugstāko punktu skaitu saņems EstLat tūrisma pieredzes balvas 150, 120 un 100 eiro vērtībā komandām un 70, 50, 30 eiro vērtībā individuāliem spēlētājiem. Uzvarētājas komandas un individuālos spēlētājus Interreg Igaunijas-Latvijas programmas sekretariāts paziņos nedēļas laikā pēc spēles.

 

Katrs spēles dalībnieks, neatkarīgi no rezultāta, varēs saņemt speciālu Eiropas sadarbības dienas pārsteiguma balvu. Uzrādot telefonā izspēlētu spēli, balvas varēs saņemt Valkas Tūrisma un informācijas birojā vai "Virši Valka" degvielas uzpildes stacijā (Latvijā), vai Valgas Apmeklētāju Centrā vai lielveikalā "Valga SELVER" (Igaunijā).


Valgas-Valkas dvīņu pilsētas jaunā centra projektu, kura kopējais budžets ir 5,3 miljoni eiro, bet atbalsts no Eiropas reģionālā attīstības fonda 3 miljoni eiro, finansē Interreg Igaunijas-Latvijas programma.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vineta Šnore,

Igaunijas-Latvijas programmas konsultante

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

valcēnietis, 2020-12-26 19:03
vai ta mērs piedalījās ar 2.st. garumā.