21.09.2017
Oktobra aktivitātes projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā” ietvaros

Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā” (id.Nr.9.2.4.2./16/I/035) ietvaros, 2017.gada aprīlī tika uzsāktas vairākas aktivitātes un 2017.gada oktobra mēnesī norisināsies sekojošas aktivitātes:

 

  • Visvairāk dalībnieku ir iesaistījušies pasākumā “Papildinošu aktivitāšu īstenošana pēc skriešanas seriāla „Optimists”” un izmantojuši iespēju noteikt savu ķermeņa masas indeksu un nobaudīt veselīgo našķi – produktu, kas patīk sirdij, (ābolu, pilngraudu maizi vai rupjmaizi ar medu). Skriešanas seriāla “Optimists” dalībnieki aicināti šo iespēju izmantot vēl pēdējās 2 šīs sezonas “Rudens” kārtās, kuras notiks 5. un 12.oktobrī mežā pie Valkas estrādes.
  • Katru pirmdienu un ceturtdienu, plkst. 18:15, Valkā, Beverīnas ielā 3, 2.stāva zālē, notiek 40 minūšu garas fizisko aktivitāšu nodarbības pasākuma “Fiziskas aktivitātes sēdoša darba darītājiem 2017.gada” cikla ietvaros.
  • Katru otrdienu (plkst. 9:00 – 10:00) un ceturtdienu (plkst. 14:00 – 15:00), Latvijas Sarkanā Krusta Valkas komitejas ēkā, Semināra ielā 23, notiek pasākumu cikls “Vingrošana senioriem 2017. – 2019.gadā”.
  • oktobrī notiks lekcijas senioriem par atkarībām, kā arī par to, kas notiek ar organismu vecumdienās, norises vieta – Valkas Sociālais aprūpes nams, Rūjienas iela 3E, plkst.11:00, kuras lasīs ārsts un psihoterapeits Viesturs Rudzītis, projekta pasākuma “Izglītojošas lekcijas 2017.gadā skolēnu vecākiem par bērniem un atkarībām, Sociālā aprūpes namā dzīvojošiem par atkarībām, kā arī par to, kas notiek ar organismu vecumdienās” ietvaros.

 

INFORMĀCIJAI – Valkas novada pagastos dzīvojošiem senioriem, kuriem interesētu šīs lekcijas, lūgums pieteikties un sazināties ar Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatori Lindu (tālrunis: 28644365), lai atrisinātu šo jautājumu un rastu iespēju piedalīties minētajā pasākumā.

 

  • oktobrī notiks izglītojošas lekcijas skolēnu vecākiem par bērniem un atkarībām – Valkā, Beverīnas ielā 3, plkst.13:00 un Vijciema t/n, plkst.17:00, kuras lasīs ārsts un psihoterapeits Viesturs Rudzītis, projekta pasākuma “Izglītojošas lekcijas 2017.gadā skolēnu vecākiem par bērniem un atkarībām, Sociālā aprūpes namā dzīvojošiem par atkarībām, kā arī par to, kas notiek ar organismu vecumdienās” ietvaros.

 

INFORMĀCIJAI – Valkas pagastā, Ērģemes pagastā, Kārķu pagastā un Zvārtavas pagastā dzīvojošiem skolēnu vecākiem, kuriem būtu interese apmeklēt šo lekciju, piemēram, Vijciemā vai Valkā, bet nav sava transporta, lūgums pieteikties un sazināties ar Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatori Lindu (tālrunis: 28644365), lai atrisinātu šo jautājumu un rastu iespēju piedalīties minētajā pasākumā.

 

  • oktobrī notiks lekcija “Es “apēdu stresu””, Valkā, Beverīnas ielā 3, plkst.17:30, kuru vadīs psiholoģe Inese Taube, informācija un pieteikšanās instituts[uz]valka[punkts]lv vai tālrunis: 29393315.
  • oktobrī notiks izglītojoša lekcija un ekspreskonsultācijas “Demence – gadsimta slimība?”, Valkā, Beverīnas ielā 3, plkst.17:00, informācija un pieteikšanās instituts[uz]valka[punkts]lv vai tālrunis: 29393315.
  • oktobrī Latvijas Sarkanā Krusta Valkas komitejas ēkā, Semināra ielā 23, 2.stāvā., plkst.15:00, aicināti visi interesenti uz kārtējo praktisku, izglītojošu nodarbību par ekonomiska, veselīga uztura tēmu pasākumu ciklā “Praktiskas, izglītojošas nodarbības par ekonomiska, veselīga uztura tēmu 2017. - 2019.gadā”.

 

Nodarbības un lekcijas notiek BEZ MAKSAS!!!

 

Aicināti visi Valkas novada iedzīvotāji piedalīties sev interesējošos iepriekš minētajos pasākumos!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrības veselības organizatore

Linda Zariņa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.