20.12.2016
Pabeigti remontdarbi Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā Valkā

2015.gada 30. novembrī Valkas novada dome noslēdza līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par projekta “Multifunkcionāla jaunatnes iniciatīvu centra izveide Valkārealizēšanu Valkā, Semināra ielā 21, Latvijas un Šveices sadarbības programmas “Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos Latvijas reģionos” aktivitātes „Multifunkcionālu jaunatnes iniciatīvu centru izveide” ietvaros.

 

Projekta mērķis ir izvedot Multifunkcionālu jauniešu iniciatīvu centru Valkas pilsētā, tādējādi veicinot jauniešu palikšanu Valkas novadā. Projekta ietvaros galvenās paredzētās aktivitātes ir telpu atjaunošana, pandusa izveide un aprīkojuma iegāde - dažādas galda spēles jauniešiem, mūzikas instrumenti, mūzikas aprīkojums pasākumiem, mēbeles centram un hostelim, elektroiekārtas virtuvei un brīvā laika pavadīšanas telpām. Projekts veicinās dažāda vecuma jaunatnes integrāciju, savstarpēju sapratni, neformālās izglītības attīstību, kā arī radošu darbību un kultūras attīstību jauniešu vidū.

 

Remontdarbi ir noslēgušies, un mēs ar prieku varam paziņot, ka Jauniešu centra svinīgā atklāšana notiks 2017. gada 4. janvārī plkst. 13:00.

 

Projekta nosaukums: “Multifunkcionāla jaunatnes iniciatīvu centra izveide Valkā”.

Projekta Nr.: 4-7/22

Projekta kopējais finansējums: 137 410,67 eiro.

Projekta līdzfinansētājs: Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai 102 670,16 eiro.

Valkas novada domes līdzfinansējums: 34 740,51 eiro.

Projekta realizācijas termiņš: līdz 2016. gada 31. decembrim.

Projekta vadītājs: Toms Simtiņš.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.