19.07.2018
Valkā tiks realizēts projekts “Florbola, kā brīvā laika pavadīšanas iespējas, popularizēšana un pilnveidošana Valkas novadā”

Projekta mērķis - florbola, kā saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, popularizēšana, uzlabojot tā kvalitāti un pieejamību Valkas novadā. Projektu izstrādāja biedrība “Florbola klubs “VALKA””, un tas tiks realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Kopējās projekta izmaksas 12 399,62 EUR, no kurām  90% ir publiskais finansējums.

 

Realizācija laiks: 2018.gada jūlijs-2019.gada maija beigas. 

 

Realizācijas gaitā biedrība “Florbola klubs “VALKA”” tiks pie jauna  florbola aprīkojuma un inventāra, tiks piesaistīts vispārējās fiziskās sagatavotības treneris un īstenotas dažādas florbola popularizēšanas aktivitātes.

 

Kā invoācija - projekta ietvaros plānots iegādāties florbola nūjas un bumbiņas apstrādes tehnikas trenažierus, kas ne tikai padara treniņu procesu interesantāku, jo trenažieri savienojami ar viedierīcēm un ir speciāla radīta bezmaksas aplikācija, kas ļauj izmantot profesionālu treneru un sportistu izveidotas treniņu programmas, bet galvenokārt uzlabo nūjas tehniku, metienu pamatprasmes, reakcijas ātrumu, koordināciju, perifēro redzi, orientēšanās spēju, kā arī veicina atjautības, drosmes, gribas un noteiktības attīstību.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Projekta “Florbola, kā brīvā laika pavadīšanas iespējas, popularizēšana un pilnveidošana Valkas novadā”

koordinatore

Ance Andrējeva-Empele

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.