15.05.2018
Ir sākušies Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās baznīcas pamatu atjaunošanas būvdarbi

Reliģiskās organizācijas “Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās draudze” īsteno projektu “Valkas - Lugažu ev. luteriskās baznīcas pamatu atjaunošana” LEADER programmā. Projekts tiek īstenots Rīgas ielā 9, Valkā. Pamatu atjaunošanas būvniecības darbi ir uzsākti un tos plānots pabeigt līdz 2018. gada 30. jūnijam.

 

Projekts tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu apstiprināšanai virzīja biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”.

 

Projekta ietvaros ir paredzēta visas ēkas pamatu atjaunošana, esošā apmetuma noņemšana 1,2 m augstumā, sienas apstrāde ar vēsturisko ēku apmetumu un cokola krāsošana, kā arī betona tekņu uzstādīšana, lietusūdens novirzīšanai no ēkas.

 

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 8590,96 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums 7731,86 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada domes līdzfinansējums 859,10 EUR apmērā jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās draudze

 

 

 


 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.