19.01.2023
Valkas novada pašvaldība ir Eiropas Savienības institūciju partneris tīklā “Veidojam Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām”

 

Valkas novada pašvaldība ir viena no pašvaldībām, kas ir iestājusies Eiropas Savienības institūcijas partneru tīklā “Veidojam Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām”. No Valkas novada pašvaldības par tīkla dalībnieku tika izvirzīts deputāts Aigars Roga, viņa uzdevums ir iesaistīties diskusijās un debatēs ar sava vēlēšanu apgabala pārstāvjiem un vietējiem plašsaziņas līdzekļiem par ES īstenotajām politiskajām iniciatīvām un pasākumiem. Projekts tiek organizēts ciešā sadarbībā ar Reģionu komitejas Eiropas reģionālo un vietējo pašvaldību tīklu.

 

Projekta mērķis ir izveidot Eiropas mēroga tīklu ar vietējiem pašvaldību politiķiem, lai informētu par Eiropas Savienību un veidotu pavisam jaunu sadarbības formu starp Eiropas un vietējā līmeņa pārvaldes iestādēm. Šis projekts sniegs iespēju vietējiem politiķiem sadarboties un izplatīt informāciju par ES jautājumiem, kas attiecas uz viņu vēlētājiem vietējā līmenī, kā arī palīdzēs veicināt iesaistīšanos un diskusijas par Eiropas nākotni un citiem aktuāliem jautājumiem. Vispārējais projekta mērķis ir atbalstīt Eiropas mēroga publiskās telpas izveidi.

 

Informāciju sagatavoja:

Toms Simtiņš,

Valkas novada pašvaldības

Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītājs

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.