25.01.2013
Valkas pagastu pamatskolās praktiskās apmācības ikvienam!

Februāra mēnesī Ērģemes, Kārķu, Ozolu un Vijciema pamatskolās turpināsies praktiskās apmācības „Latviskās dzīvesziņas” rokdarbos, kokapstrādē, floristikā, kulinārijā, mākslā un datorzinībās, kurās varēs apgūt dažādas prasmes, sākot no sienas glezniņas izšūšanu un beidzot ar koka trauku izgatavošanu. Papildus apmācībām, februārī tiks organizēts tematiskais pasākums „Gadskārtas” Meteņi.

 

Informācija par februāra mēnesī plānotajām praktisko apmācību tēmām un norises laikiem pieejama pielikumā pievienotajos pasākumu plānos, kā arī pagastu pamatskolās un Valkas novada domē. Praktiskās apmācības un tematisko pasākumu aicināti apmeklēt visi pagastu iedzīvotāji un citi interesenti!

 

 

Praktiskās apmācības un tematiskie pasākumi Valkas pagastu pamatskolās tiek īstenoti Sorosa fonda – Latvija (SFL) iniciatīvas „Pārmaiņu iespēja skolām” 2. kārtas „Skola kā kopienas attīstības resurss” projekta „Mācāmies, strādājam un dzīvojam kopā” ietvaros. Projektu finansē Atvērtās sabiedrības fondi (Open Society Foundations), un tā ieviešanu atbalsta Sorosa fonds – Latvija. Plašāka informācija par Sorosa fonda – Latvija atbalsta virzieniem pieejama internetā www.sfl.lv  

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Putniņa Attīstības un plānošanas nodaļas

Attīstības un projektu daļas

Projektu vadītāja

Mob. tālr.: 26414197

Tālr.: 64722250

E – pasts: jana[punkts]putnina[uz]valka[punkts]lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.