03.12.2018
Valkas - Valgas Uzņēmēji tiekas sporta dienā Ērģemē

 

 

Sestdien, 1.decembrī Valkas novada Ērģemes pagasta petanka hallē norisinājās otrā Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta diena 2018. Pasākumā piedalījās Valkas un Valgas uzņēmumu vadītāji un pārstāvji, Igaunijas Nodarbinātības Valsts aģentūras, Valkas un Valgas pašvaldību pārstāvji.

 

Sporta dienu atklājot, uzrunas teica Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis un Valgas pašvaldības vice mērs Mati Kikkas. Pasākuma dalībnieki tika informēti par to, ka šis pasākums ir viena no Igaunijas  - Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“ aktivitātēm.

 

Sacensību sākumā biedrības “Sporta klubs Petanks Ērģemē” aktīvisti iepazīstināja sporta dienas dalībniekus ar petanka spēles noteikumiem un katram klātesošajam bija iespēja patrenēties petanka bumbiņu metienos. Visās komandās bija dalībnieki gan no Latvijas, gan Igaunijas un spēles norisinājās ļoti draudzīgā atmosfērā, vairākiem dalībniekiem ar iesācēju veiksmi un lietpratējiem jau ar profesionāli izdarītiem metieniem.

 

Uzņēmēju sporta diena tika līdzfinansēta no INTERREG Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“, projekta nr. EstLat-40.

 

Paldies visiem par dalību un biedrībai “Sporta klubs Petanks Ērģemē” par lieliski noorganizētu pasākumu! Uz tikšanos nākošajā Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta dienā 2019.gada pavasarī Valgā!

 

Foto: Gunta Smane

 

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Smane

Attīstības un plānošanas

nodaļas vadītāja

 

 

 

 

Valkas - Valgas Uzņēmēju sporta diena 2018 (G.Smane)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.