15.05.2013
Vijciema mazpulcēni Latvijas laukiem

Biedrības „Latvijas mazpulki” Valkas novada Vijciema 367. mazpulks iesniedza projektu – biznesa plānu „Mazpulcēni Latvijas laukiem” Sorosa fonda – Latvija iniciatīvas „Pārmaiņu iespēja skolām” 2. kārtas „Skola kā kopienas attīstības resurss” 1. komponentei „Tālākizglītības, uzņēmējdarbības un nodarbinātības veicināšana”, kurš tika apstiprināts. Projekta darbības laiks ir no 2013.gada aprīļa līdz novembrim.

 

Projekta mērķis ir palielināt Vijciema mazpulcēnu izpratni un prasmes par dažādām ražošanas iespējām laukos un radīt interesi par savas uzņēmējdarbības attīstību laukos.

 

Projekta ietvaros paredzēts no pašu izaudzētiem ziediem rudenī gatavot un pārdot floristikas izstrādājumus, pagatavot un pārdot saimniecībai un mājas interjeram noderīgus rokdarbus un koka izstrādājumus un mācību virtuvē cept un skolas tirdziņos pārdot konditorejas izstrādājumus. Pagatavotos izstrādājumus plānots realizēt Vijciema pagasta vietējos tirdziņos, novada amatnieku tirgus dienās, Mazpulku forumā. Projekta budžets ir 1000,00 EUR jeb 702,80 LVL. Projektu finansē Atvērtās sabiedrības fondi (Open Society Foundations), un tā ieviešanu atbalsta Sorosa fonds – Latvija. Plašāka informācija par Sorosa fondu – Latvija atbalsta virzieniem pieejama internetā www.sfl.lv.  

 

Informāciju sagatavoja:

Anita Lotiņa Mazpulka vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.