17.07.2020
Dienas nometnē aicina piedalīties diasporas un Valkas novada ģimeņu jauniešus/bērnus

Valkas novada dome laika posmā no 2020.gada 29.jūlija līdz 31.jūlijam organizē dienas nometni - sadraudzības pasākumu Valkas novada izbraukušo ģimeņu bērniem/jauniešiem kopā ar mūsu novada skolēniem.

 

Sākotnēji pasākums tika plānots kā 5 dienu nometne laikā no 2020.gada 29.aprīļa līdz 5.maijam, bet ārkārtējās situācijas dēļ, nometne tika atcelta. Lai jauniešiem tiktu dota iespēja savstarpēji iepazīties, nometnes vietā notiks dienas nometne - sadraudzības pasākums “Izzini Valkas novadu, Vidzemi, Latviju!”.

 

Pasākums 100% apmērā tiek finansēts no “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi Latvijas pašvaldībās” programmas, tai skaitā arī biļetes lidojumam.

 

Plānotais dalībnieku skaits ir 30 skolēni no diasporas ģimenēm, remigrantu ģimenēm, kuri ir atgriezušies no ārzemēm un mācās Valkas novada skolās un skolēni, kuri ir mācījušies tikai Valkā.

 

Nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja kopīgi iepazīt Valkas novadu, Siguldas un tās apkārtnes aktīvā tūrisma piedāvājumus, Salacgrīvas apkārtni, kā arī visiem pedagogu vadībā kopīgi piedalīties sportiskās aktivitātēs.

 

Aicinām visus interesentus pieteikties dalībai līdz šī gada 21.jūlijam! Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc pasteidzies!

 

Publikācija par pasākumu tiek veikta laikā, kad ir saņemta informācija par to, ka pēdējās dienās Latvijā saslimušo ar Covid  - 19 skaits ir mazs un ceram, ka nekas nemainīsies līdz datumiem, kad dienas nometne - sadraudzības pasākums plānojas!

 

Ja rodas jautājumi, lūdzu sazinieties ar Guntu Smani, t.+371 26463408 (arī WhatsApp), e-pasts gunta.smane@valka.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Smane

Valkas novada domes attīstības

un plānošanas nodaļas vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.