01.09.2020
Iedzīvotājus aicina izteikt viedokli par Valkas mežaparku

Valkas novada dome aicina Valkas pilsētas iedzīvotājus un citus interesentus izteikt savu viedokli par plānoto Mežaparka teritoriju un tās pielietojumu aizpildot aptaujas lapu ŠEIT vai Valkas novada Tūrisma un informācijas birojā.

 

Valkas novada domes speciālisti un dabas eksperte Ilze Kukāre (saskaņā ar dabas ekspertes atzinumu) kopīgi ir izstrādājuši Mežaparka zonējuma karti (lēmuma 1.pielikums), kur Mežaparks tiek dalīts sešās zonās - A, B, B1, C, D un E. Līdzšinējām publiski jau apspriestajām zonām A, B un C, klāt nāk zona B1, D un E.

 

Papildus Mežaparka zonējumam Valkas novada Tūrisma un informācijas birojs ir izstrādājis ieteikumus Mežaparka izveidei, kuri tiek piedāvāti publiskajai apspriešanai.

 

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti iesniegt priekšlikumus (aizpildot aptaujas lapu) par plānoto Mežaparka teritoriju un tās pielietojumu, Mežaparka A zonas labiekārtojuma plānu, vietu un objektu nosaukumiem u.c. Papīra formātā aizpildītā aptaujas veidlapa iesniedzama Valkas novada Tūrisma un informācijas birojā, savukārt, ja veidlapa aizpildīta elektroniski - sūtot to uz e-pastu tib@valka.lv

 

Publiskās apspriešana norisinās no 2020.gada 1.septembra līdz 30.septembrim.

 

Ar Valkas mežaparka plānu ar zonējumiem un aprakstu iespējams iepazīties katru dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00 Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja telpās Valkā, Rīgas ielā 22.

 

LĒMUMS

MEŽAPARKA PLĀNS

Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja ieteikumi Valkas mežaparka izveidei

APTAUJAS LAPA

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.