26.09.2012
Sāk piepildīties vijciemiešu cerība

Ir saņemta ilgi gaidīta un priecīga ziņa – pamazām sāk īstenoties vijciemiešu cerība un sapnis par savu tautas namu. Ceturtdien, 13.septembrī Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā „Par valsts budžetu 2012.gadam”, atbalstot papildu finansējumu vairāk nekā 88 miljonu latu apmērā dažādiem prioritāriem pasākumiem, tai skaitā 150 000 latu tika iedalīti Valkas novadam – Vijciema Tautas nama un pagasta pārvaldes ēkas atjaunošanai.

Jau ziņots, ka 2011.gada aprīlī ugunsgrēks nopostīja Vijciema tautas nama un pagasta pārvaldes ēku. No apdrošināšanas akciju sabiedrības „Balva” ir saņemta atlīdzība 39280,29 latu apmērā.

Vijciema pagasta pārvaldes un Valkas novada domes vārdā sakām paldies „Vienotība”, „Zaļo un Zemnieku savienība”, „Visu Latvijai!”–„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un „Saskaņas Centrs” frakciju deputātiem par sapratni un atbalstu lauku vides infrastruktūras atjaunošanā.

Sirsnīgs paldies arī visiem ziedotājiem! Novada domes ziedojumu kontā Vijciema tautas nama atjaunošanai ir 1246,49 lati.

Patreiz tiek gatavota iepirkumam nepieciešamā dokumentācija konkursa izsludināšanai uz Vijciema tautas nama un pagasta pārvaldes ēkas atjaunošanu. Novada dome plāno darbus pie tautas nama un pārvaldes ēkas atjaunošanas uzsākt šogad un pabeigt 2013.gadā.

Papildus informācija
Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs, 64722234

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.