04.02.2021
Aicina uz tiešsaistes konferenci par pašvaldību sadarbību ar sociālajiem uzņēmumiem

19. februārī plkst.10:00 visu Latvijas pašvaldību pārstāvji, sociālie uzņēmēji un ikviens interesents aicināts uz tiešsaistes konferenci par pašvaldību sadarbību ar sociālajiem uzņēmumiem “Kāpēc mums to vajag?”. Konferenci atklās Valsts prezidents Egils Levits, un tās mērķis ir veicināt pašvaldību sadarbību ar sociālajiem uzņēmumiem, atklājot pašvaldību ieguvumus un sniedzot praktiskus ieteikumus sadarbības uzsākšanai un attīstīšanai.

 

“Sociālā uzņēmējdarbība humānā sabiedrībā noteikti ir jāattīsta. No politikas, cilvēku un vērtību viedokļa sociālā uzņēmējdarbība viennozīmīgi ir atbalstāma!” - uzsver Valsts prezidents Egils Levits.

 

Konferencē izskanēs Latvijas un Lielbritānijas pašvaldību pieredzes stāsti, sociālo uzņēmēju redzējums, un tiks prezentēta jaunizveidotā rokasgrāmata, kur uzskatāmi un kodolīgi apkopoti pašvaldībām pieejamie rīki sociālās uzņēmējdarbības attīstīšanai savās teritorijās. Pasākums noslēgsies ar kopīgu diskusiju, kur ieteikumos par tālākajiem soļiem sadarbību veidošanā dalīsies arī Labklājības ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības eksperti.

 

Konferenci organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Pašvaldību savienību. Pasākums noslēgsies plkst.13:20.

 

Lai saņemtu saiti uz tiešraides skatīšanos, līdz 17. februārim jāaizpilda reģistrācijas anketa ej.uz/konference_LSUA. Saite uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta 18. februārī.

 

Dalība konferencē ir bezmaksas, un detalizēta pasākuma programma skatāma www.sua.lv, sadaļā “Jaunumi”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Ivanova

www.sua.lv

https://www.facebook.com/SocialaUznemejdarbibaLV/

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.