07.04.2021
Krīžu un konsultāciju centra “Skalbes” bezmaksas diennakts atbalsta tālrunis pieejams 24/7
Daudziem ikdiena ir izaicinājums un grūts pārbaudījums– fiziska kontakta trūkums ar citiem ģimenes locekļiem, draugiem, kolēģiem, papildu slodze, kas var radīt trauksmi, apjukumu un ilgstošu nomāktību. 
 
Ne vienmēr zinām, kā cilvēki mums apkārt jūtas un bailes, raizes, stress ir normāla reakcija situācijās, kad saskaramies ar nenoteiktību un nezināmo. Saruna ar speciālistu var ļaut ieraudzīt potenciālo risinājumu situācijai vai paskatīties uz to no jauna, kas palīdz zvanītājam pieņemt sev svarīgus lēmumus.
 
 
Zvanot uz atbalsta tālruni 67222922 jebkurā diennakts laikā, ikviens iedzīvotājs, kam nepieciešams psiholoģisks atbalsts, var saņemt anonīmu pirmo psiholoģisko palīdzību. Konsultācijas nodrošina speciālisti ar pieredzi konsultēšanā krīzes situācijās. Sarunas gaitā konsultants zvanītājam sniedz pirmo psiholoģisko palīdzību, tostarp saistībā ar apgrūtinājumiem ikdienas sadzīvē, kas radušies ārkārtas situācijas rezultātā.


Pēc zvanītāja vēlēšanās nepieciešamības gadījumā konsultants var ierosināt vērsties pie citām institūcijām, tajā skaitā sociālā dienesta, bāriņtiesas, policijas, krīžu centriem, atbilstošas palīdzības saņemšanai. Tāpat konsultants, uzklausot katra zvanītāja individuālo situāciju, var ieteikt saņemt bezmaksas attālinātas psihologa konsultācijas plašāka atbalsta saņemšanai un Covid-19 izraisītās krīzes psiholoģisko seku mazināšanai.
 
 
Krīžu un konsultāciju centra “Skalbes” bezmaksas diennakts atbalsta tālrunis 67 222 922 pieejams 24/7, lai nodrošinātu operatīvo psiholoģisko atbalstu Latvijas iedzīvotājiem.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:

Astra Ozola
Biedrības "Skalbes"
Tiešsaistes psiholoģiskā atbalsta un konsultāciju sniegšanas projekta vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.