27.09.2021
Laipni aicinām pašvaldību sociālo dienestu darbiniekus uz Ieslodzījumu vietu pārvaldes informatīvo pasākumu par resocializācijas projekta aktivitātēm un sagatavotajiem informatīvajiem materiāliem sociālo dienestu darba vajadzībām

 

Pasākums notiks šā gada 29. septembrī pulksten 11:00 Zoom platformā

 

Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP) ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansējumu ieslodzīto un bijušo ieslodzīto resocializācijā īsteno divus vērienīgus pārmaiņu projektus: "Resocializācijas sistēmas efektivitātes paaugstināšana" un “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū”, lai resocializācijas process un tā īstenošanas metodes atbilstu mūsdienu labajai praksei, kas tādējādi samazina recidīvu riskus un līdz ar to paaugstina sabiedrības drošību, samazina pašvaldību iesaistes nepieciešamību ar likumu noteikto sociālo pakalpojumu sniegšanā.

 

Lai sociālo dienestu darbiniekiem atvieglotu ikdienas komunikāciju gan ar bijušajiem ieslodzītajiem, gan viņu tuviniekiem, ir izstrādāts informatīvs materiāls ar praktisku informāciju ģimenes locekļiem. Otrs informatīvais materiāls ir paredzēts pašvaldību sociālo dienestu darbiniekiem, lai viegli būtu veidot saziņu ar attiecīgo ieslodzījuma vietu pārvaldes vietu, kurā pašvaldības iedzīvotājs ir uzturējies. Šis informatīvais materiāls ir svarīgāko aspektu kopsavilkums pirms tiks pabeigta IeVP veidotā rokasgrāmata pašvaldību sociālajiem darbiniekiem.

 

Informatīvā pasākuma laikā resocializācijas projekta  “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” vadītājs Māris Luste iepazīstinās ar svarīgākajiem darbības virzieniem, kas tiek īstenoti ieslodzījuma vietās un var noderēt sociālo dienestu ikdienas darbā.

 

Pasākuma norises:

  • 10:50-11:00 dalībnieku pieslēgšanās Zoom platformai
  • 11:00 - 11:30 resocializācijas projekta  “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” vadītājs Māris Luste
  • “IeVP īstenoto ESF projektu ieguldījums pārmaiņu veicināšanās ieslodzījumu vietās un resocializācijas ilgtspējas nodrošināšana pašvaldības sociālo pakalpojumu ietvaros”
  • 11:30-11:40 komunikācijas projekta vadītāja Evita Matisone
  • “Izstrādātie praktiskās informācijas materiāli ģimenēm un sociālajiem dienestiem”
  • 11:40-12:00 Jautājumi un atbildes

 

Lai pievienotos pasākumam, lūdzu, izmantojiet šo linku: PIESLĒGTIES PASĀKUMAM

 

Papildu informācija: Evita Matisone, t.:29660007

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.