28.06.2019
Sākusies pieteikšanās pirmajai “Vecāku revolūcijai”

Šķiet, nav tāda vecāka, kurš nebūtu nespēkā nolaidis rokas un skaļi vai pie sevis secinājis: “Es neesmu pietiekami labs vecāks.” Tomēr sava vājuma atzīšana, nepadošanās un aizvien jaunu metožu meklējumi –  ir vienojošais vadmotīvs pirmajai mammu un tētu konferencei “Vecāku revolūcija”, kas norisināsies š. g. 1. novembrī Cēsīs,  Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.  Konferencē būs iespēja dzirdēt 20 praktiskus un iedvesmojošus stāstus, ļaujot iedziļināties bērnu un vecāku savstarpējās  attiecībās, izgaismojot ģimenes emocionālos, fiziskos, psiholoģiskos un citus aspektus.

 

“Iespējams, ka sarežģītākā profesija pasaulē ir būt mammai un tētim. Vecāku loma prasa prasmes, kuras nav  iespējams  līdz  niansēm  apgūt  iepriekš;  tā  prasa  zināšanas,  kuras  nerimtīgi  jāapgūst  no  jauna;  tā  ir  profesija,  kurai  nav  vienas  unikālas  pareizas  formulas  –  kā?  Šie  ir  tikai  spilgtākie  konferences  idejas  ierosinātāji, lai sniegtu vecākiem reālu atbalstu un skaidras atbildes, kas ir pārbaudītas praksē ģimenēs.” Tā  par  konferences  aktualitāti  un  vīziju  stāsta  tās  organizatori,  norādot,  ka  nereti  tieši  informācijas  trūkums  rada  bailes  un  novēršanos  no  būtiskā,  taču,  jo  vairāk  uzzinām,  jo  labāk  saprotam,  ka  būt  vecākiem – nozīmē būt nerimstošā izaugsmes procesā.

 

“Vecāku revolūcijā” esam aicinājuši dažādu jomu speciālistus un Latvijas ģimenes, kuri ar praktiskiem un personiskiem stāstiem dalīsies savā pieredzē par izaicinājumiem ģimenē un tās mijiedarbību ar apkārtējo pasauli.  Lektoru  vidū  būs  dzirdami  Zvannieku  mājas  saimnieki  Sandra un Juris  Cālīši, psiholoģe  un  psihoterapeite Andrija Likova, tiesībsargs Juris Jansons,  uztura speciāliste Guna  Bīlande, bloga “Seek  the   simple”   veidotāji Andis un Laura Arnicāni u.c. Vienlaikus   organizatori   aicina konferences pārtraukumos izmantot iespēju sarunāties ar citiem vecākiem un dalīties savās veiksmes formulās par to, kā šajā - bērnu centrētajā - laikmetā neaizmirst par sevi un savu partneri un atrast pieņemamu robežu starp “es” un “mēs”.

 

Agrā reģistrācijas konferencei ir sākusies: www.vecakurevolucija.lv, kur atrodama arī plašāka informācija par konferences norisi. Īpašs piedāvājums vecākiem, kuriem nav iespēja apmeklēt konferenci klātienē – konferencei varēs sekot līdzi arī attālināti, iegādājoties pieeju tiešraidei.

 

Informāciju sagatavoja:

Andra Strautiņa
Komunikācijas vadītāja

addc.lv

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.