25.04.2022
Valkas novada pašvaldība konkursa kārtībā uz nenoteiktu laiku aicina darbā Juridiskās nodaļas Juristu

Valkas novada pašvaldība (reģ.Nr.90009114839) konkursa kārtībā uz nenoteiktu laiku aicina darbā Juridiskās nodaļas Juristu (kods pēc profesiju klasifikatora – 2611 01). Darba vietas adrese Beverīnas iela 3, Valka.

Darba pamatpienākumi:

-            sagatavot juridisku dokumentu projektus, tajā skaitā līgumus, pieteikumus, pašvaldības domes lēmumus, administratīvos aktus, pavadrakstus, izziņas, rīkojumus, atbildes u.c.;

-            izskatīt, labot, papildināt un saskaņot citus juridiskus dokumentus (piem., līgumslēdzējpuses sagatavotos līgumus);

-            konsultēt pašvaldības vadību, pašvaldības domes deputātus, administrācijas darbiniekus, pašvaldības iestāžu vadītājus un citus pašvaldības speciālistus juridisko jautājumu risināšanā;

-            pārstāvēt pašvaldības intereses tiesā un citās tiesībsargājošajās iestādēs;

-            piedalīties un ziņot par sava amata kompetencē esošiem jautājumiem komiteju un domes sēdēs;

-            sagatavot pirmstiesas brīdinājumus pašvaldības noteikto maksājumu parādniekiem un aktivizēt parādu atgriešanas procesu.

Prasības pretendentiem:

-         Juridiskā izglītība;

-         Darba pieredze vai prakse jurista (vai tam pielīdzināmā) amatā;

-         Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;

-         Labas analītiskās, organizatoriskās, sadarbības, komunikācijas prasmes, arī datorprasmes;

-         Atbildības izjūta, precizitāte; spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus.

Piedāvājam:

-         Interesantu, atbildīgu darbu, ar iespēju sevi apliecināt un profesionāli attīstīties;

-         Stabilu atalgojumu – 1125,00 euro mēnesī;

-         Sociālās garantijas;

-         Apmaksātu papildatvaļinājumu.

Motivācijas vēstule, CV un izglītību apliecinošas dokumentu kopijas iesniedzamas līdz 2022.gada 29.aprīlim Valkas novada pašvaldībā – Beverīnas ielā 3, Valkā, Valkas novadā, iesniedzot tās  Priekšsēdētāja sekretariāta sekretārei vai elektroniski nosūtot dokumentus Valkas novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītājai A.Ārgalei – arita.argale@valka.lv.

Sīkāka informācija, zvanot – tālr.: 20234413.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679), Valkas novada pašvaldība informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.