07.10.2016
Valkā darba vizītē ieradies labklājības ministrs Jānis Reirs

7. oktobrī labklājības ministrs Jānis Reirs darba vizītē apmeklēja Valku, kur rīta pusē  tikās ar Valkas  novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli un novada domes speciālistiem.

 

Domes priekšsēdētājs īsumā iepazīstināja ar Valkas situāciju sociālās labklājības jomā, par nozīmīgākajām sociālas palīdzības un pakalpojumu sniegšanas iestādēm.

 

Tikšanās laikā tika pārrunāti aktuāli jautājumi par sociālo pakalpojumu attīstības iespējām, par plānoto atbalstu audžuģimenēm un cilvēkiem, kuriem vajadzīga īpaša aprūpe, kā arī nodarbinātības jautājumi. Valkas novada dome cer, ka par projekta līdzekļiem varētu izveidot grupu dzīvokļus Valkā, kā arī pārbūvēt ģimenes atbalsta centru “Saulīte” tā, lai tas atbilstu jaunajām prasībām, kuras stāsies spēkā no 2023. gada.

 

“Mums ar ministru un ministrijas speciālistiem bija ļoti auglīgas sarunas. Norunājām jau nākamo tikšanos ministrijā, lai sekmīgi īstenotu deinstitucionalizācijas projektu un pārrunātu citu mūsu projektu ideju realizācijas iespējas. Tika saņemts solījums, ka Labklājības ministrijas pakļautībā esošās iestādēs Valkas novadā nav plānota darba vietu samazināšana un reorganizācija,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

Pēc sarunas ar pašvaldības vadību ministrs atbildēja uz laikraksta “Ziemeļlatvija” žurnālistes Ingas Karpovas jautājumiem, parakstījās pašvaldības Goda viesu grāmatā, un devās uz NVA Valkas filiāli, VSAA Valkas KAC un Valsts sociālās aprūpes centra filiāli “Valka”.

 

Vizītes noslēgumā ministrs J.Reirs apmeklēja Valkas Sociālās aprūpes namu, Rūjienas ielā 3E.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

skats no malas, 2016-10-08 11:28
Divās minūtēs izgāja caur aprūpes nama koridoriem.