27.10.2017
Valkā darba vizīte ierodas Ministru prezidents Māris Kučinskis

27. oktobrī, Ministru prezidents Māris Kučinskis, viesosies Valkā. Ministru prezidentam plānota tikšanās ar Valkas novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli un izpilddirektoru Aināru Zāberu.

     

Darba vizītē iekļauta M. Kučinska piedalīšanās pasākumā, kas veltīts Latvijas valsts simtgades valstiskuma veidošanās programmas notikumam – Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes simtgadei. Tajā informēs par 1917. gada nogalē izveidotās padomes izšķirošo devumu Latvijas valsts dibināšanā, tai veltītajiem pasākumiem Valkā š. g. novembrī un decembrī, kā arī prezentēs grāmatu “Neatkarības čuksti: Latviešu pagaidu nacionālās padomes vēsture”

 

Ministru prezidents apmeklēs arī SIA "PEPI RER", kas ir vadošais putu polietilēna ražotājs Baltijā. Uzņēmums ar bagātīgu pieredzi 20 gadu garumā, saliedētu komandu un attīstītu materiāli tehnisko bāzi.

 

SIA "PEPI RER" izgatavo augstas kvalitātes putu polietilēnu un tā izstrādājumus, kas plaši pieprasīti industriālajā iepakošanā, celtniecībā kā dažādi izolācijas materiāli un daudzas citās nozarēs, kur nepieciešami materiāli ar lieliskām triecienu slāpējošām īpašībām, labu peldamību, elastību u.c.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Izglītības un kultūras daļas vadītājs

Aivars Ikšelis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.