20.11.2018
Valkas metālapstrādes uzņēmuma gatavotās ragavas ceļo uz Antarktīdu

Valkas metālapstrādes uzņēmums SIA "Akords-3" veicis unikālu pasūtījumu, izgatavojot ragavas Norvēģijas polārpētniekiem.

Pirmās trīs jau aizceļojušas uz Antarktīdu!

 

Šo pasūtījumu veikusi Norvēģu kompānija ar mērķi ragavas izmantot Norvēģijas polārpētnieku vajadzībām,kuri nodarbojas ar izrakteņu pētīšanu un tās tiks pielietotas kravas pārvadāšanai, ziņo SIA "Akords-3" valdes loceklis Voldis Utkins.  

 

Pirmās ragavas SIA "Akords-3" izgatavojuši mēneša laikā un , ja pasūtītāji būs apmierināti ar rezultātu, tad vēl papildus tiks izgatavotas 17 ragavas. 

 

Uzņēmuma „Akords-3” svarīgākais princips ir individuāla pieeja katram klientam, projektam, tā veicinot abpusēji izdevīgu un kvalitatīvu sadarbību.

Metālapstrādes un ražošanas cenas atkarīgas no konkrēta pasūtījuma apjoma, materiālu sortimenta un darbu sarežģītības pakāpes. Katrs projekts tiek izskatīts individuāli.

 

Kopš 2006.gada uzņēmums „Akords-3” sāka ražot metāla konstrukcijas un to sastāvdaļas ražošanas un būvniecības objektiem, tai skaitā arī konteinerus (skaidām, šķeldai, metāllūžņiem, būvgružiem un sadzīves atkritumiem), platformas tehnikas pārvadāšanai, metāla durvis, balkonu un kāpņu margas, metāla sētas, pirts krāsnis u.c.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Pūce

Valkas novada domes 

Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciāliste

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.