06.05.2022
Valkā izveidotas Ģimeniskai videi pietuvināta pakalpojuma telpas

Piektdien, 6. maijā, Valkas novada pašvaldības vadība, pārstāvji no Labklājības ministrijas, Ventspils bāriņtiesas pārstāvji, Valkas Sociālais dienests un "Valmieras SOS Bērnu ciemats" pārstāvji, svinīgā pasākumā atklāja ģimeniskai videi pietuvināta pakalpojuma māju Valkā, Cimzes ielā 2.

 

Valkas novada pašvaldības ar deleģēšanas līgumu, šī pakalpojuma sniegšanu uztic Valmieras SOS Bērnu ciematam, kas izveidoja struktūrvienību Valkā. Bērni un jaunieši, kuriem nepieciešama ārpusģimenes aprūpe varēs dzīvot ģimeniskā vidē, un to nodrošina profesionāli sociālie darbinieki, kuriem ir liela pieredze ar labām atsauksmēm,” stāsta Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. 

 

Ģimeniskai videi pietuvināta pakalpojuma telpās (Cimzes ielā 2) tiek sniegts jauns sociālais pakalpojums bērniem un jauniešiem, kas veicina institūcijās dzīvojošo bērnu un jauniešu pašaprūpes, sociālās un sadzīves prasmes, ļaujot pilnvērtīgi tos sagatavot patstāvīgai dzīvei. Lai gan telpas oficiāli tika atklātas tikai šodien, jaunajās mājās jau dzīvo 5 bērni, māmiņa, auklīte un kaķis, bet pēc telpu plānojuma vieta ir vēl trīs bērniem. 

 

 

 

Informāciju un bildes sagatavoja:

Valkas novada pašvaldības

Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālists

Roberts Johansons

 

 

 

 

Valkā izveidotas Ģimeniskai videi pietuvināta pakalpojuma telpas (R.Johansons)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.