29.09.2016
Valkā norit lielizmēra Latvijas karoga pamatnes izbūves būvniecības projekts

Ir uzsākti karoga masta pamatnes būvniecības darbi Lugažu laukumā Valkā. Karoga masta konstrukcija paredzēta no tērauda ar jaunu pamatu izbūvi, kas sliesies 20 metru augstumā. Karoga masta būvniecības darbus plānots pabeigt līdz šā gada oktobra vidum, bet 11. novembrī plkst. 19.00 mastā plānots pacelt 5x10m lielu monumentālu Latvijas karogu.

 

Atgādinām, kas Valkas novada pašvaldība ir iesaistījusies projektā “Latvijas karogs” – tas ir unikāls ilgtermiņa projekts, kas par godu mūsu valsts simtgadei (līdz 2018. gadam) paredz izvietot monumentālus Latvijas karogus valstij nozīmīgās un labi pārredzamās vietās Latvijā. Projekta realizācijā, galvenokārt, tiek iesaistīta sabiedrība, kā arī eksperti, atbildīgās valsts un pašvaldību institūcijas, lai izvēlētos labākās un piemērotākās vietas karogu izvietošanai.

 

Iepriekš veiktā balsojumā interneta vietnē www.latvijas-karogs.lv tika noskaidrots iedzīvotāju viedoklis par monumentāla Latvijas karoga izvietošanas vietām Valkā. Par piemērotāko vietu pēc speciālistu viedokļa šāda karoga izvietošanai Valkā, tika izvēlēts Lugažu laukums. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas karogs”. To īsteno SIA “Boat Factory” firma” Amberlat Technology”.

 

Informāciju sagatavoja Aivars Ikšelis

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.