02.06.2014
Valkā un Valgā notiks sadraudzības pilsētu ikgadējā sanāksme

2014.gada sadraudzības pilsētu tīklojuma Twin Towns ikgadējā sanāksme norisināsies Valkā / Valgā no 5.jūnija līdz 9.jūnijam. Sanāksmes tēma „Pārrobežu izglītība, profesionālās ievirzes izglītība, interešu izglītība kā papildinājums vispārējai izglītībai”.

Twin Towns apvieno 10 Eiropas Savienības pašvaldības, tā ir izveidojusies 2001.gadā Zviedrijā. Sadraudzības pilsētu tīklojuma biedri ir Durbuy (Beļģija), Kobylnica un Koscielisko (Polija), Orimattila un Uusikaupunki (Somija), Valga (Igaunija), Osthammar (Zviedrija), Weissenburg - Gunzenhausen (Vācija), Tvordošin (Slovākija) un Valka (Latvija). Katru gadu kāda no pilsētām organizē tematisko sanāksmi, kurā tiekas pašvaldību administrācijas pārstāvji un jaunieši ar mērķi stiprināt sadarbību starp Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Dalību 2014.gada sanāksmē ir apstiprinājušas visas sadarbības tīklojuma pilsētas. Katru pašvaldību pārstāvēs 3 administrācijas pārstāvji un 4 jaunieši, kopējais dalībnieku skaits līdz 70 cilvēkiem. Projekts tiek līdzfinansēts no programmas „Eiropa pilsoņiem”.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.