18.09.2015
Valka un Valga vienojas par kopīgo pasākumu datumiem

Valkas novada domē septembra Valkas/Valgas sanāksmē abu pašvaldību pārstāvji apstiprināja kopīgo un nozīmīgāko kultūras un sportu pasākumu datumus 2016.gadā.

 Zināms, ka nākamgad Starptautiskais konkurss jaunajiem estrādes solistiem un deju grupām “Bordertown beat” notiks 27. un 28 februārī.Viens no vērienīgākajiem dvīņu pilsētu kopīgi organizētajiem pasākumiem – 14. lielais Valkas/ Valgas labdarības Robežtirgus norisināsies 7.-8.maijā.

 Tradicionāli, arī nākamgad ar plašu kultūras un sporta programmu abas pilsētas atzīmēs dvīņu pilsētu svētkus. Nākamgad tie norisināsies no 8.-12. jūnijam. Pilsētas svētku kulminācijas pasākums – lielkoncerts notiks 11.jūnijā Valkas brīvdabas estrādē.

 Starptautiskais turnīrs futbolā bērniem un jauniešiem ar uzaicinātām komandām no dažādām pasaules valstīm “Valkas – Valgas kauss 2016” norisināsies 19.un 21.augustā, savukārt Valgas militārais festivāls norisināsies 5.un 7.augustā.

 Nākamgad abas pilsētas kopīgi plāno organizēt vēl virkni kultūras un sporta pasākumu, par kuru konkrētiem norises datumiem informācija sekos.

Informāciju sagatavoja Zane Brūvere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.