15.02.2016
Valkas novada dome aicina darbā Jauniešu brīvā laika organizatoru!

Valkas novada domes IKSJ nodaļas  Sporta un jaunatnes lietu daļa aicina darbā uz nepilnu darba laiku  (0,23 likmes) Jauniešu brīvā laika organizatoru Valkas Jauniešu birojā, Semināra ielā  27.

Darba pamatpienākumi:

  • Organizēt un nodrošināt darbu birojā;
  • Organizēt attīstību veicinošus pasākumus bērniem un jauniešiem;
  • Sekmēt darbu ar jaunatni, veicot izglītojošu un audzinošu darbību,
  • Sekot, lai tiktu ievēroti biroja iekšējās kārtības noteikumi.

Prasības pretendentam:

  • vidējā izglītība (augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes;
  • prasme saprasties ar dažādu vecumu bērniem un jauniešiem.

Piedāvājam:

  • dinamisku un atbildīgu darbu;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus.

Pieteikumus sūtīt : kristine[punkts]karole[uz]valka[punkts]lv

Papildus informācija pa tālruņiem: 64726015, 25771165.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.