31.03.2016
Valkas novada domē - jauni vadītāji

 

Valkas novada domes sēdē (31.03.2016.) deputāti vienbalsīgi apstiprināja amatā Valkas pilsētas kultūras nama un Tūrisma informācijas biroja jaunos vadītājus. Par kultūras nama apstiprināja Māri Žigatu, bet Tūrisma informācijas biroju turpmāk vadīs Inga Jaunzeme – Grīnvalde.

 

Kā ziņots iepriekš, uz abām vakancēm pašvaldība izsludināja konkursus. Uz kultūras nama vadītāja vakanci pieteicās pieci pretendenti. Konkursa komisija, izvērtējot pretendentu atbilstību amatam, pieņēma lēmumu ieteikt un Valkas pilsētas kultūras nama direktora apstiprināšanai virzīt Māri Žigatu.

 

M.Žigats līdz šim strādājis par producentu, programmas un mārketinga direktoru un radio dīdžeju, producējis vairākus pasākumus un viņam ir vairāk nekā 22 gadu pieredze koncertu un pasākumu organizēšanā. Māris ir viens no “Radio 101” idejas pamatlicējiem. Visplašāko atpazīstamību Māris ir ieguvis kā grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” dalībnieks, menedžeris un producents.

 

M.Žigats domes sēdē atklāja, ka, darbu uzsākot, viens no galvenajiem uzdevumiem būs strādāt pie Valkas pilsētas tēla un pasākumu popularizēšanas. Tiks strādāts ar masu medijiem, lai informācija par Valkas novada kultūras pasākumiem izskanētu visā Latvijā. Kā otro galveno uzdevumu M.Žigats minēja ciešas sadarbības veidošanu ar Valgas kolēģiem. Darbu jaunais vadītājs uzsāks 4.aprīlī.

 

Savukārt uz Tūrisma informācijas biroja vadītāja amatu bija pieteikušies četri pretendenti. Konkursa komisija, izvērtējot pretendentu atbilstību amatam, nolēma par Tūrisma Informācijas biroja vadītāju virzīt apstiprināšanai Ingu Jaunzemi-Grīnvaldi.

 

I.Jaunzemei-Grīnvaldei ir vairāku gadu pieredze komunikāciju un tūrisma jomās. I. Jaunzeme-Grīnvalde ir strādājusi LR Saeimā par preses dienesta vadītāju, Valsts Kontrolē bijusi padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos un preses sekretāre, strādājusi arī ziņu aģentūrās LETA un BNS. Iegūts maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā.

 

Kā pirmos darba uzdevumus jaunā vadītāja min kvalitatīvu tūrisma produktu veidošanu un to popularizēšanu sociālajos tīklos. Daudz tiks domāts un strādāts pie tūrisma biroja vizuālā tēla veidošanas. I. Jaunzeme-Grīnvalde darbu uzsāks 1.aprīlī.

 

Informāciju sagatavoja Zane Brūvere

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.