04.01.2017
Valkas novada dome konkursa kārtībā aicina darbā elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālistu

Valkas novada dome (reģistrācijas Nr.90009114839) konkursa kārtībā aicina darbā elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālistu .

Amata pamatpienākumi:

  • Vākt, apstrādāt, analizēt, sniegt aktuālo informāciju foto, audio - video formātā;
  • Filmēt un montēt video sižetus;
  • Veidot un izplatīt aktuālo informāciju sociālajos tīklos;
  • Koordinēt sadarbību ar nevalstiskām organizācijām un sporta klubiem;
  • Piedalīties radio programmu veidošanā;
  • Pārzināt ziņu žurnālistikas un audiovizuālā darba procesa veidošanas pamatprincipus un tehnoloģiju specifiku.

Prasības pretendentiem:

  • Amata specifikai atbilstoša izglītība vai pieredze;
  • Spēja darboties radošā komandā un vadīt to;
  • Spēja vadīt informatīvo materiālu izstrādes procesu;
  • Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Teicamas latviešu valodas un vismaz vienas svešvalodas zināšanas.

Motivācijas vēstuli un darba dzīves aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2017.gada 12.janvārim Valkas novada domes personāla nodaļā,  Valkā, Semināra ielā 29 vai elektroniski uz e-pastu: liga[punkts]metuzale[uz]valka[punkts]lv

Sīkāka informācija pa tālruņiem: 64722000, 28632770 (personāla nodaļa), 64707486 (priekšsēdētāja sekretariāts).

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.