28.11.2018
Valkas novada domes priekšsēdētājs tiekas ar turku uzņēmējiem

Šī gada 26. novembrī, notika Latvijas – Alanjas/Turcijas Biznesa forums, kurā Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis sniedza prezentāciju un iepazīstināja Turcijas uzņēmējus ar dažādām sadarbības un investīciju iespējām Valkas un Valgas reģionā.

 

Turcijas uzņēmēju delegācijā bija pārstāvji no tūrisma un viesmīlības, būvniecības un nekustamo īpašumu, kā arī rūpniecības nozarēm.

 

Biznesa forumu rīkoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Alanya Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu.

 

“Valkas novada dome cenšas izmantot katru iespēju prezentēt biznesa attīstības iespējas mūsu reģionā. Šī bija ļoti reprezentabla uzņēmēju delegācija un jāteic, ka pēc prezentācijas ar vairākiem uzņēmējiem bija interesantas sarunas, kuri tiešam ieinteresējās par mūsu piedāvājumu un divi no viņiem nākamā gada sākumā apmeklēs Valku, lai mēs pārrunātu sadarbības iespējamību detalizētāk.

 

Turcijas uzņēmēji ir kopumā ļoti ieinteresēti investēt naudu Eiropas Savienības teritorijā,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

 

Foto: Ārlietu ministrija

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.