20.03.2018
Valkas pašvaldības vadītājs piedalīsies starptautiskā investīciju piesaistes izstādē Frankfurtē

No 20. līdz 21.martam Frankfurtē, Vācijā norisinās Starptautiskā investīciju piesaistes izstāde, (IME-Investment Management Exhibition), kuru apmeklēs arī Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

“Savulaik līdzīgā izstādē es atradu vācu investorus, kuri jau ilgstoši un veiksmīgi strādā Valkā – efn “Nord”, stāsta domes vadītājs.

“Arī šoreiz mēģināšu sagatavot materiālu dažādās investīciju jomās, kas mūs interesētu - sākot ar ražošanu, beidzot ar viesnīcas investīcijām, kā arī ēkai Tālavas ielā 12. Protams, tādos pasākumos vienmēr lielu lomu spēlē arī veiksme. Tomēr, pat ja neizdodas atrast konkrētu investoru, katrā ziņā kontakti var noderēt citā reizē. Tas ir līdzīgi kā ar laimestu loterijā – ne visi laimē, bet laimē tie, kuri ir nopirkuši loterijas biļeti”.

Starptautiskā investīciju piesaistes izstāde notiks jau trešo reizi, un tajā publiskā sektora pārstāvji (pilsētas, pašvaldības, reģioni, valstis) tiekas ar uzņēmējiem un investoriem. Tā ir unikāls piemērs konferences un izstādes simbiozei.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brūvere - Kvēpa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.